Juhtimine

Eesti Naisliidu juhatuse liikmed
1. Siiri Oviir      oviir.siiri@gmail.com        5127324

2. Mailis Alt( ENL esinaine)     mailisalt@gmail.com       5109399

3. Maret Kaarma   maretkaarma@hotmail.com   56676625

4. Liia Tannbaum   liia.tannbaum@mail.ee     56207071

5. Reet Trei       reettrei@gmail.com        56472736

6. Ell Kiilmaa      ellkiilmaa@gmail.com       5294747

7. Lea Saareoks    lea.saareoks@mail.ee       55677095

8. Liisa Oviir       liisa.oviir@gmail.com       5288613

9. Pille Tsopp-Pagan pille.tsopp@gmail.com      5074194

10. Kairi Avastu    kairi.avastu@gmail.com     5021860

11. Aule Kikas     aule.kikas@gmail.com       5253128

Eesti Naisliidu eestseisuse liikmed:

1. Liisa Oviir- Tallinn_ ENL juhatuse liige  liisa.oviir@gmail.com   5288613

2. Kairi Avastu- Tallinn_ ENL juhatuse liige kairi.avastu@gmail.com   5021860

3. Aule Kikas- Tallinn-ENL juhatuse liige  aule.kikas@gmail.com    5253128

4. Pille Tsopp –Pagan- Tallinn_ ENL juhatuse liige pille.tsopp@gmail.com 5074194                 

5. Ell Kiilmaa – ENL Tallinna Koda  juhatuse liige  ellkiilmaa@hot.ee   5294747 
                         
6. Lea Saareoks – Viljandi NS  lea.saareoks@mail.ee  56677095
                 
7. Imbi Vassiljeva – Kiviõli NS  imbi.vassiljeva@gmail.com  51946638 
     
8. Eha Tamm – Vändra NS  eha.tamm23@gmail.com   55577415
                
9. Ingrid Soidla-  Kohtla-Järve NL  inx74@hotmail.com   56357449

10. Karin Neem – Harjumaa NL  karin.neem002@mail.ee  53425725
            
11. Juta Velleste-  Sindi NL  ljuda@ppnet.ee  53976152
                            
12. Lii Rebane – Pärnu NL  info@villajohanna.ee      56988370

13. Ene Raudsepp – Otepää NS  raudseppene@gmail.com   56153357
 
14. Tiina Dišlis-  Tallinn_ ENL liige   tiina.dislis@hotmail.com   56624201

15. Mailis Alt- Tallinn _ENL esinaine  mailisalt@gmail.com    5109399
 

Eesti Naisliidu töö paremaks korraldamiseks moodustatakse toimkondi.